Гарантійні зобов'язання 9 Тактікал Україна

Наш магазин надає всім покупцям гарантію від недоліків матеріалу і фабричних дефектів реалізованих виробів, терміном передбачених Державним Стандартом (ГОСТ) 28631-2005. У разі якщо Ви виявили дефект протягом гарантійного терміну, прохання звернутися з цим питанням через форму зворотного зв'язку, на e-mail info@9tactical.com або по телефону +38 (099) 386-79-99. Фізична адреса для поштової кореспонденції, листування, в тому числі пред'явлення претензій (рекламацій) дивіться на сторінці КОНТАКТИ.

Згідно Державного Стандарту 28631-2005 гарантійний термін експлуатації з дня роздрібного продажу складає від 30-ти до 70-ти днів. Максимальний термін гарантії надається нашим магазином 90 днів.

Гарантія не поширюється на дефекти, що виникли в результаті неправильної експлуатації: механічні пошкодження, неправильне зберігання, недбале обслуговування і догляд, перевищення навантаження, застосування виробу не за призначенням (у тому числі третіми особами - збиток, заподіяний перевізниками), подряпини, під дією дуже низької температур , розчинників, кислот, води, механічні пошкодження, стихійних лих. Також гарантія не поширюються на декоративну «навісну» фурнітуру. Декоративні елементи вироби не служать і не несуть ніякого навантаження, які пред'являються Вашим виробом для виконання своїх основних експлуатаційних функцій, а також вони не є основною конструктивною особливістю вироби.

Особливі умови (до гарантії виробника).

Замки, блискавки, застібки, що застібаються кнопки, плечові ремені, ручки,, декоративні елементи вироби мають інші гарантійні терміни на увазі індивідуальної інтенсивності користування виробом. Гарантійний термін на такі елементи становить 30-ть днів.

Пред'являючи рекламацію (претензію), будь ласка, на весь гарантійний термін вироби зберігайте упаковку товару і обов'язково документи, що підтверджують факт покупки даного товару за місцем його придбання.

Повернення грошей за придбаний товар здійснюється у випадках:

  • якщо товар належної якості та за наявності цілісності упаковки, бирок і без слідів експлуатації - протягом 14 календарних днів з дня придбання товару
  • якщо товар неналежної якості (дефект виробничого характеру), то терміни пред'явлення претензії з моменту придбання товару встановлюються по ГОСТ: 28631-2005 (див. вище). В даному випадку Продавець може: відремонтувати або замінити цей виріб, зробити уцінку даного вироби, повернути гроші (вартість даного виробу).

 

Умови використання сайту «9ТАКТІКАЛ»