Доставка та оплата

Доставка та оплата з використанням платіжної системи LIQPAY


Ми піклуємося про ВАШУ безпеку. На нашому сайті не потрібно вказувати дані платіжних карт. Оплата здійснюється з використанням платіжної системи LIQPAY. При оформленні замовлення, після його підтвердження, ВИ будете переадресовані в безпечний сервіс для прийому платежів в Інтернет LIQPAY, де ви зможете обрати зручний спосіб оплати (Liqpay, Приват24, Карта Visa / MasterCard і інші).

Ваше замовлення буде оброблено протягом одного робочого дня і відправлено «Новою Поштою».

Як правило, доставка товару «Новою Поштою» займає до 2 днів в залежності від міста призначення. Номер декларації для відстеження буде відправлено в СМС-повідомленні. Відстежити статус замовлення можна за номером накладної на сайті «Нової Пошти».


Відправлення «Новою Поштою» здійснюється з понеділка по п'ятницю, крім святкових днів.


При оплаті з використанням платіжної системи LIQPAY, доставка по УКРАЇНІ здійснюється до складу НОВОЇ ПОШТИ покупця, з оплатою за рахунок продавця.Доставка та оплата - ПІСЛЯПЛАТА


Питання про доставку товару виникає при кожному бажання придбати товар в Інтернет. Інтернет магазин 9Tactical УКРАЇНА пропонує Вам безпечний спосіб покупки товарів. ВИ оплачуєте Ваше замовлення тільки після отримання і повної перевірки товару на складі "НОВА ПОШТА".


Як працює ПІСЛЯПЛАТА:

  • За допомогою кур'єрської служби "НОВА ПОШТА", ми відправляємо Вам товар.

  • Протягом 1-2 дня після відправки, Ваше замовлення приходить до складу "НОВА ПОШТА".

  • Після цього, на Ваш телефон приходить СМС, що Ви можете забрати товар.

  • На складі кур'єрської служби ВИ перевіряєте посилку.

  • Якщо Вам все сподобалося оплачуєте замовлення.

  • Якщо є претензії до товару, відмовляєтеся від покупки.


Сервіс кур'єрської служби "НОВА ПОШТА" працює тільки по Україні.

При доставці з використанням послуги післяплата, доставка здійснюється до складу НОВОЇ ПОШТИ покупця, з оплатою за рахунок покупця.

За вашим бажанням можливі альтернативні способи доставки за умови 100% -ї передоплати за товар, в тому числі за межі України.

Умови використання сайту «9ТАКТІКАЛ»